ביו דיזל

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו כבר היום!

ביו דיזלביו דיזל הוא חלופה מתחדשת לשריפה נקייה של דיזל, המפחיתה את התלות בנפט. דלק זה עשוי מתמהיל מגוון של חומרי גלם הכוללים שמן בישול ממוחזר, שמן סויה ושומנים מן החי.

זהו הדלק הביולוגי המתקדם הראשון המיוצר בקנה מידה מסחרי בארצות הברית ומגיע למיליארד גלונים של ייצור שנתי. ניתן להשתמש בו במנועי דיזל קיימים ללא שינוי, ולרוב בתערובת של עד חמישה או עשרים אחוזים עם דלקים אחרים.

בהתאם לנתוני המשרד לאיכות הסביבה, ביו דיזל מפחית את פליטת גזי החממה בשיעור של לפחות 57% ועד 86% בהשוואה לנפט סולר, מה שהופך אותו לאחת מהשיטות המעשיות והחסכוניות ביותר לטיפול מיידי בבעיות שינוי האקלים. בנוסף, שימוש בביו דיזל בכלי רכב הידועים בעיקר כמזהמים המסוכנים ביותר של הסביבה, כגון משאיות ישנות, אוטובוסים וכלי רכב ישנים אחרים, תורם באופן משמעותי לאיכות הסביבה.

יצירת ביו דיזל

ביו דיזל מיוצר תוך שימוש במגוון נרחב של משאבים. גיוון זה גדל באופן משמעותי בשנים האחרונות, והוא מסייע לעיצוב תעשייה היות והוא כרוך בהתפתחות טכנולוגית קבועה ויצירה מחומרי גלם חדשים. למעשה, ביקוש למקורות זולים ואמינים יותר של שומנים ושמני תעשיה, מבטיח מחקר על חומרי גלם של הדור הבא, כגון אצות.

תהליך היצירה של ביו דיזל הוא תהליך כימי הכולל הפרדת גליצרין משמן השומן או הצמח. בתהליך זה נשארים מאחור שני מוצרים: אסטרים מתיל, שהוא השם הכימי לביו דיזל, וגליצרין, שהוא תוצר לוואי חשוב הנמכר בדרך כלל לשימוש בסבונים ומוצרים אחרים.

מה התרומה לאיכות הסביבה?

ביו דיזל טוב יותר לסביבה היות והוא מיוצר ממקורות מתחדשים ומכיל פליטות נמוכות יותר בהשוואה לנפט סולר. הוא פחות רעיל ומיוצר ממשאבים טבעיים, כך שהשימוש בו מפחית את התלות בדלק מיובא ותורם לכלכלה. בעולם פועלות אלפי תחנות דלק המציעות לצרכנים ביו דיזל.

ביו דיזל בישראל

בארץ קיימות מספר חברות המייצרות ומשווקות ביו דיזל המיוצר משמנים חדשים או משומשים. הפתרון הנכון הוא לייצר ביו דיזל לשימוש ביתי, בייצור מקומי ללא עלויות ייצור ושינוע גבוהות. באמצעות ייצור ושימוש בביו דיזל, ניתן להגביר את המודעות החברתית לטיפוח וקידום שמירת איכות הסביבה.

המגמה בישראל היא להגביר את המודעות לייצור ביו דיזל לשימוש בבתים רבים בארץ, שכן היתרון העיקרי של ייצור מקומי של ביו דיזל, משחרר את התלות במחירים הגבוהים של הדלקים. ארגון הביו דיזל הישראלי הוא ארגון ללא מטרות רווח אשר מוביל ומקדם את תחום הביו דיזל אצל היצרנים הביתיים בארץ.

מטרת הארגון היא להרחיב את שיתוף הפעולה בין היצרנים הקטנים בארץ, כדי להרחיב את התחום. החברה מעניקה אף שירותי ייעוץ ליצרנים גדולים וקטנים, באמצעות צוות הכולל מומחים בתחום הכימיה, הביולוגיה, המשפטים, והנדסת מכונות, המתמחים בהיבטים השונים של ייצור ביו דיזל בארץ.

להצעת מחיר ופרטים נוספים
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

  הרשמה מאובטחת פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך שמירה על פרטיותך.

מרכז המחזור למתכות

החברה המובילה בישראל לפינוי, פירוק ומחזור ברזל ומתכות! קונים פסולת ברזל, פסולת אלומיניום, פסולת נחושת, גרוטאות ברזל ועוד במחיר הטוב ביותר- אצלנו פסולת הברזל שלכם שווה כסף!

אז מה היה לנו בכתבה:
דילוג לתוכן