טונר ידידותי לסביבה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו כבר היום!

טונר ידידותי לסביבה - למה חשוב לשים לב?כיום, יותר ויותר חברות וספקים מציעים טונרים ומחסניות המוגדרים כ"ידידותיים לסביבה", "אקולוגיים", "ירוקים" או כל מונח רלוונטי אחר.

הרכישה שלהם עשויה להיראות מפתה מאוד בנקודת ההתחלה: כל אחד הרי רוצה לתרום למאבק למען כדור הארץ שלנו, כשגם המחיר המפתה – הנוח בדרך כלל בעשרות אחוזים בהשוואה למוצרים מקבילים חדשים – יכול להפוך את הרכישה לכדאית.

יחד עם כל אלה, עליכם לזכור שטונרים ידידותיים לסביבה צריכים להעלות אצלכם מספר שאלות מהותיות, שהתשובה אליהן תראה עד כמה הרכישה היא אכן מומלצת.

מקצועיות החברה שמאחורי המוצר

הליך המילוי מחדש של הטונרים, ועל אחת כמה וכמה מיחזור טונרים, אינם פשוטים לביצוע כלל. אם מוסיפים לכך את העובדה שיש בתחום חברות שהן פשוט לא מקצועיות מספיק, אפשר להבין מדוע ההמלצה לבדוק היטב את המוניטין של החברה שמספקת את הטונרים יכולה להיות מועילה.

זה מתחיל עם שאלת האמינות הבסיסית. כשאתם רוכשים טונר משומש, אתם רוצים מן הסתם לדעת עליו כמה שיותר: כך למשל טונר שמולא בדיו פעם אחר פעם עלול לאבד חלק מהיעילות שלו (כך שכמות הדיו תספיק לפחות הדפסות).

חברה שמספקת תשובות מתחמקות או לא הגיוניות לשאלה הזו עשויה להדליק אצלכם מספר נורות אזהרה. בכל מקרה מומלץ לשאול את השאלות הנכונות כדי לדעת מהי ההיסטוריה של הטונר, מה שעשוי להשפיע לכאן או לכאן על כדאיות הרכישה שלו.

מומלץ לבחון את טיב השירות שמספקת החברה, כי אתם לא יודעים במעמד הרכישה מתי תזדקקו לו. טונרים, כמו שלל מוצרים אחרים, עלולים לסבול מתקלות או מפגמים שונים. אם החברה מציעה מוקד שירות הפועל סביב השעון, ואם אנשיה יוצרים רושם מקצועי, אפשר לבחור בה בלב שלם.

מצד שני, ממש לא בטוח שכדאי לבחור בחברה שלא בטוחים שתספק מענה מקצועי בעת הצורך, גם אם תג המחיר של המוצרים שהיא מספקת נראה זול יותר בנקודת ההתחלה. בתחום המדפסות, כמו בתחומים רבים אחרים, מה שנראה זול "מדי" עלול להתברר כ"יקר" בעתיד.

סוג הטונר

ברכישה של טונרים למדפסת צריך לשאול עד כמה המוצר הספציפי אכן מתאים לצרכים הנקודתיים שלנו. זה מתחיל כמובן עם סוג המדפסת.

ישנם טונרים המיועדים לדגמים ספציפיים, כך שמי שמתבסס עליהם לרוב מקבל אמינות גבוהה וידיעה שההתאמה תהיה מקסימלית – לכן החשש מפגיעה במדפסת, שמאפיין חלק מהמצבים של חוסר ההתאמה, קטן בצורה משמעותית. החיסרון העיקרי של הטונרים המותאמים קשור, איך לא, לתג המחיר שלהם.

ומה באשר למחיר? אנחנו כן ממליצים לכם בסופו של דבר לבצע החלטה מושכלת המתבססת גם על מחיר המוצר, אבל לא להתייחס אליו בתור הפרמטר היחידי שנכנס למשוואת הבחירה שלכם. לפעמים כן כדאי להוסיף כמה עשרות שקלים ולקבל מוצר שבטוחים שישמש אותנו נאמנה תקופה ארוכה.

מתעניינים במערכת סולארית?
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

  הרשמה מאובטחת פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך שמירה על פרטיותך.

איכות סביבה

מגזין איכות סביבה

מגזין איכות סביבה מתמחה במתן מידע בתחום איכות הסביבה, כל מה שרציתם לדעת על איכות הסביבה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

טונר ידידותי לסביבה

מתעניינים במערכת סולארית?
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

  הרשמה מאובטחת פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך שמירה על פרטיותך.

מערכת סולארית על חממות

מערכת סולארית על חממות

לאחרונה הצטרפו להסדרות הסולאריות תחת קטגוריית שימוש דואלי, גם החממות. הדבר מאפשר לחקלאים רבים להגדיל את מקור ההכנסה שלהם, לפזר את ערוצי הפרנסה ולהבטיח לעצמם

יום כדור הארץ

יום כדור הארץ

בכל שנה באפריל העולם מציין את יום כדור הארץ, השנה הדגש מושם על בריאות אישית ובריאות הסביבה. אחד העקרונות המרכזיים לשמירה על בריאותנו ועל הסביבה

072-3951868 דילוג לתוכן