מחיר ברזל למחזור

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו כבר היום!

מחיר ברזל למחזוראם אתם בעלי עסק שמייצר ברזל, או עוסק במוצרים עם פחת ברזל כדאי שתדעו שיש לכם כסף ביד. מחזור ברזל אינו רק למטרה טובה לשמירה על הסביבה ומניעת פגיעה במשאבי טבע, אלא גם שווה סכומים גבוהים. המחיר נקבע לפי טון ברזל ברוב המקרים. ריכזנו עבורכם את המידע המלא על תהליך מחזור ברזל, יתרונות, מחיר ברזל למחזור ובחירת חברה מקצועית. 

 

מחיר ברזל למחזור – מה זה אומר?

מחזור ברזל הוא תהליך בו אנחנו מחזירים ברזל בכל מצב שהוא למצב של חומר גלם. מחזור ברזל נעשה באמצעות תהליך חימום בטמפרטורה של 1,600 מעלות. המחזור נעשה באמצעות תנורים מיוחדים המסוגלים להפוך את חומר הגלם ממוצק לנוזלי. לאחר שיש לנו ברזל שהפך לנוזל אפשר לעצב אותו בכל צורה שאנחנו צריכים, ולשימושים שונים. בדרך הזאת אנחנו מקבלים מגוון רחב של יתרונות.

ניתן לראות לא מעט חברות שעוסקות בתחום זה, אפשר לייצר מגוון רחב של דברים מברזל. מדובר על חומר גלם שימושי לגדרות, מוצרי פרזול, שערי כניסה לבית, שערים חשמליים ועוד מגוון רחב של מוצרים. היתרון בשימוש מברזל הוא שמדובר על חומר גלם עמיד ושמיש למגוון רחב של תעשיות. אם יש לכם ברזל שעומד בבית, לדוגמא כמו רכב או גדרות, במקום לזרוק אותם תוכלו למכור אותם. בשביל למכור ברזל, עליכם ליצור קשר עם חברה המתמחה בכך והיא תגיע עד אליכם.

קראו עוד: העלות והיתרונות: מיחזור ברזל מחיר, תהליך והשפעה על הסביבה

מהו תהליך המכירה?

אם יש לכם כמות גדולה של ברזל, ואתם מעוניינים לפנות לחברה המתמחה במחזור ברזל יהיה עליכם למצוא תחילה את החברה המתאימה. לאחר יצירת קשר עם החברה היא תבקש מכם לשלוח לה משקל של הברזל, או מצד שני היא תבקש תמונה של כל תכולת הברזל. החברה בוחנת את גודל העסקה, ולפי גודל העסקה היא יכולה לראות האם מדובר על עסקה כדאית או עסקה שלא תהיה מעוניינת בה. אם החברה מעוניינת בעסקה היא תגיש הצעת מחיר ותגיע אליכם לצורך הובלת הברזל. 

 

מחיר ברזל למחזור – יתרונות

  1. ידידותי לסביבה – אחד היתרונות הבולטים של מחזור ברזל הוא שמירה על הסביבה. אנחנו משפרים את איכות הסביבה לפי שני דברים, האחד הוא מניעת זריקה של ברזל שהוא גורם מזהם. מצד שני, מחזור ברזל תורם לשימוש בברזל לחומרים אחרים ובכך גם נעשה חיסכון באנרגיה בגלל שאנחנו לא מייצרים ברזל מאפס, אלא מפרקים ברזל קיים.
  2. הכנסות – אם יש לכם ברזל בבית העסק או בבית, אתם יכולים לקבל סכומים גבוהים ביחס לכמות הברזל. אין מצידכם שום טרחה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברה המציעה שירותי מחזור ברזל, ולאחר מכן החברה תגיע אליכם, תמדוד את משקל הברזל ותקבלו את הסכום שמגיע לכם. 
  3. שמירה על משאבי טבע – מקור הברזל הוא מהטבע, משמע חומר הגלם במהותו טבעי. בשביל לייצר ברזל צריך להשתמש במשאבי הטבע שמקורם במכרות ברזל. כאשר אנחנו לוקחים ברזל קיים וממחזרים אותו, אתם יכולים להימנע מפגיעה במשאבי טבע.

 

מחיר ברזל למחזור- כמה זה עולה?

המחיר של מחזור ברזל יכול להשתנות בהתאם למגוון פרמטרים. המחיר אינו קבוע, הוא משתנה כל הזמן בהתאם לתנאי השוק. בדרך כלל טווח המחיר של טון ברזל נע בין 250 ש"ח ועד 400 ש"ח. מחזור ברזל מתאים גם לאנשים פרטיים שמחזיקים בברזל שהם אינם מעוניינים בו, ומצד שני גם מתאים לבתי עסקים שמייצרים כמויות גדולות של ברזל. אותו פחת שווה ערך לסכומים די גבוהים. כדי לקבל הצעת מחיר עליכם יהיה לבחון את משקל הברזל הקיים, ולפנות לחברה המתמחה במחזור ברזל. 

מחיר ברזל למחזור – בחירת חברה

יש לא מעט חברות המציעות את שירותיהן בכל הנוגע למחזור ברזל. בשל ההיצע הרחב, אתם יכולים לזכות לתנאים יותר נוחים. לכן, כאשר אתם מעוניינים למחזר ברזל, נסו לפנות למספר חברות בשביל לקבל הצעת מחיר הולמת וכמו כן, שירות מתאים. לפניכם מספר קריטריונים לבחירת חברה למחזור ברזל:

  • שירות – מהו השירות המלא שהחברה מציעה לכם? האם החברה מציעה לכם שירותי איסוף פסולת? שקילת ברזל? האם החברה מגיעה אליכם או שאתם צריכים להגיע אליה? כל אלו שאלות שאתם צריכים לברר לפני שאתם בוחרים בחברה. חברות רבות מציעות את המכלול, הן יגיעו עד אליכם לאסוף את הפסולת ולאחר מכן, ישלמו לכם בהתאם למשקל הברזל.
  • מחיר – מה המחיר לטון ברזל שהחברה משלמת? רוב החברות מציעות טווח מחירים שנע בין 250 ש"ח ועד 400 ש"ח. עם זאת, אתם גם כאן צריכים לראות את התמונה המלאה. אם החברה משלמת סכום גבוה, אבל אינה נותנת שירותי הובלה חשוב לבחון את המחיר הכולל. משמע, בחנו מהן ההוצאות שלכם כולל עלויות דלק, שירותי הובלה וזמן, לעומת מחיר של חברה שמעניקה את מכלול השירותים.
  • ניסיון – חברה בעל ניסיון לא רק תהפוך את התהליך להרבה יותר פשוט, אלא גם סביר להניח שהיא פועלת בהתאם להנחיות הכתובות בחוק. יש חברות שאין להן רישיון למחזור ברזל או שהן בכלל מתווכות ואינן עם הכשרה לביצוע תהליך המחזור.

להצעת מחיר ופרטים נוספים
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

  הרשמה מאובטחת פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך שמירה על פרטיותך.

מרכז המחזור למתכות

החברה המובילה בישראל לפינוי, פירוק ומחזור ברזל ומתכות! קונים פסולת ברזל, פסולת אלומיניום, פסולת נחושת, גרוטאות ברזל ועוד במחיר הטוב ביותר- אצלנו פסולת הברזל שלכם שווה כסף!

אז מה היה לנו בכתבה:
072-3940729 דילוג לתוכן