מיחזור מחסניות דיו

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו כבר היום!

מיחזור מחסניות דיובשנים האחרונות, המודעות לפגיעה של האדם באיכות הסביבה עלתה פלאים. כיום, כשרשימת הנזקים וההשלכות של הפגיעה הזו ברורים פי כמה ביחס לעבר, ברור מדוע אין לנו ברירה אלא לשנות את ההתנהלות שלנו.

המיחזור הופך לצורך הכרחי ולמשימה בה צריכים לקחת חלק כולם, הן ברמת המאקרו (מדינות וארגונים סביבתיים) והן ברמת המיקרו (האדם ה"קטן", שצריך להעביר למיחזור את כל מה שדורש מיחזור).

ניתן לראות עדות מובהקת לכך בתחום הדיו, כאשר מיחזור מחסניות דיו הופך להכרחי ופופולארי באותה מידה. הנה כל מה שחשוב שתדעו על התהליך ויתרונותיו.

ההגדרה של מיחזור דיו

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת על מיחזור מחסניות דיו הוא שלא מדובר כאן על מיחזור במלוא מובן המילה: אין כאן חלוקה של המחסנית לחומרי הגלם הבסיסיים ביותר שלה ולא ייצור מחודש של המחסנית. נכון יותר יהיה לומר שהתהליך בבסיסו מדבר על שימוש מחדש באותן מחסניות דיו, מה שיכול להתבצע רק לאחר שמבצעים מספר פעולות חיוניות ביחס אליהן.

בעיקרו של דבר, הליך המיחזור של מחסניות דיו מבוסס על מספר צעדים עיקריים. הדבר הראשון שיש לעשות, באופן לא מפתיע, הוא להעביר את המחסניות לידיהם של גורמים שלוקחים על עצמם את המשימה. לאחר מכן מתבצע ניקוי של המחסניות באופן מלא ויסודי, כשמחסניות הדורשות תיקון יתוקנו אף הן. השלב האחרון הוא מילוי מחדש של המחסנית, שמשוחררות בחזרה לשוק לאחר בדיקות איכות ובחינה שהן עומדות בתקנים הנדרשים.

יש להדגיש כי מחסניות דיו שונות כוללות את האופציה למלא אותן באופן עצמאי. זה נראה מפתה ונוח, אבל לא תמיד זה מומלץ: הליך המילוי המחודש של המחסניות הוא לא בהכרח פשוט, כשגם סכנת הדליפה של הדיו והליכלוך קיימת גם קיימת. אם אתם רוצים לנסות את מזלכם תוכלו לרכוש מחסניות מהסוג הזה, אך חשוב שתוודאו מראש כיצד מתבצע הליך המילוי המחודש של המחסניות. לעיתים עדיף פשוט להזמין דיו למדפסת במחיר נוח ומשתלם ולמחזר את המחסניות הישנות ולא להשתמש בהם בשנית.

אז למה חשוב למחזר?

בין אם מתבוננים על התהליך בתור מיחזור או שימוש מחדש, ברורים היתרונות הסביבתיים שלו. מחסניות הדיו עשויות בחלק הארי של המקרים מפלסטיק, חומר שאינו מתכלה ושעלול לזהם את הסביבה בצורה ניכרת למשך תקופות ארוכות מאד.

כאשר מצבורי האשפה בעולם שלנו רק גדלים, ובהתחשב בעובדה שאחוז ניכר מהם מבוסס על פריטי פסולת, החשיבות של המיחזור עולה פלאים. מה גם שהוא מונע את הצורך להשתמש בחומרי גלם נוספים לצורך הייצור ולזהם את הסביבה גם לאורך ההליך הזה.

מבחינה כלכלית, מיחזור מחסניות דיו הוא צעד שרשימת היתרונות שלו ראויה לאזכור. מבחינתם של הגורמים המבצעים את התהליך בצורה פיזית ושמשווקים את המחסניות ללקוחות בסופו של יום, אין צל של ספק שהשימוש מחדש יהיה זול ומהיר יותר מאשר ייצור מאפס של המחסניות. הדבר משפיע גם על הצרכן הסופי, זה שרוכש בסופו של דבר את המחסניות – הוא נהנה מכך שמחיר הרכישה של מחסניות דיו ממוחזרות יהיה זול יותר מאשר מחסניות "חדשות", מבלי שהשימוש בהן ייפגע כהוא זה.

אם מחפשים כמה שיותר לחסוך בעלויות הדיו, מה שנהוג לראות בתור הכסף ה"אמיתי" של השימוש במדפסת, הרי שהתבססות על מחסניות דיו ממוחזרות היא יופי של דרך להתחיל. המחיר שלהן עשוי להיות זול בעשרות אחוזים ביחס למחסניות דיו חדשות.

אופציה אחרת היא פשוט לגשת לבתי עסק אשר מקבלים מחסניות דיו וטונרים ריקים, במטרה למלא בהם דיו או להעביר אותם לגורמים המבצעים זאת. בתמורה למחסניות מקבלים סכום כסף מסוים (אל תצפו לסכום של מאות רבות של שקלים), או לחלופין הנחה של רכישת מחסניות חדשות.

להצעת מחיר ופרטים נוספים
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

  הרשמה מאובטחת פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך שמירה על פרטיותך.

מרכז המחזור למתכות

החברה המובילה בישראל לפינוי, פירוק ומחזור ברזל ומתכות! קונים פסולת ברזל, פסולת אלומיניום, פסולת נחושת, גרוטאות ברזל ועוד במחיר הטוב ביותר- אצלנו פסולת הברזל שלכם שווה כסף!

אז מה היה לנו בכתבה:
דילוג לתוכן