מיחזור מתכות מחירים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו כבר היום!

מיחזור מתכות מחיריםמיחזור מתכות הפך לפופולרי בשנים האחרונות עקב עליה בזיהום סביבתי. תהליך מיחזור מתכות הינו קריטי, יש חברות מקצועיות המתמחות בטכניקות מיחזור מתקדמות. רק חברות מורשות רשאיות לבצע את תהליך המיחזור, ולכן הבחירה שלכם בחברה שתבצע את התהליך היא קריטית. ריכזנו עבורכם את כל המידע הנדרש על מיחזור מתכות.

 

למי זה מתאים?

האם מיחזור מתכות נוגע לכם? סביר להניח שבין אם אתם מפעל גדול או קטן, יש לכם לא מעט בלאי שעשוי בחלקו ממתכות. הבלאי שיש לכם שווה כסף, וכאשר המלאי מצטבר מדובר על סכומים מאוד גבוהים. אחת הסיבות לכך שמשלמים כסף בשביל למחזר מתכות הוא כדי לשמור על איכות הסביבה. מעבר לכך, חברות המיחזור השונות משתמשות פעם נוספת ברכיבים לאחר מיחזור ובכך מונעים זיהום סביבתי ועליית מחירים משמעותית במשק. מיחזור מתכות מתאים לכל מי שמחזיק בהיקף רחב של מתכות המיועדות לפסולת, בין אם מדובר על מפעל ענק ובין אם מדובר על אדם פרטי. עם זאת, חשוב להדגיש שלא תמיד חברות מיחזור יהיו מוכנות להוביל מתכות כאשר מדובר על היקף נמוך של מתכות – במקרים כאלה, תוכלו לגשת באופן עצמאי למפעלי המיחזור השונים. 

מיחזור מתכות מחירים – שלבי המיחזור

תהליך המיחזור מונה מספר שלבים, גם אם אתם רק מוכרים מתכות חשוב להכיר את התהליך:

  1. שלב איסוף – השלב הראשון הוא שלב האיסוף. אחרי שיצרתם קשר עם חברה מסוימת, היא תגיע אליכם כדי לאסוף את הפסולת המתכתית. אספת פסולת מתכתית יכולה להיות בצורות שונות, וזאת בעיקר להיקף המתכות הקיים. בדרך כלל, כאשר מדובר על היקף רחב, החברה מגיעה עם משאית ייעודית והיא מעמיסה את המתכות הכבדות באמצעות מנוף. התהליך עצמו נחשב ליקר, ולכן לא כל חברה מוכנה להגיע ויש מינימום משקל. 
  2. שלב המיון – השלב הבא הוא שלב המיון – השלב אחרי איסוף הפסולת לאתר המיחזור. יש מפעלי מחזור שונים, והחברה מגיעה עם הפסולת שאספה. כעת זה הזמן להפריד בין סוגי המתכות השונים, בין פלסטיק, זכוכית ורכיבים שונים. זהו התהליך הארוך ביותר תחת מיחזור מתכות. 
  3. שלב העיבוד – השלב הבא הוא עיבוד הפסולת לאחר המיון. ברגע שיש לנו סוגי מתכות שונים, אנחנו נרצה למזער את הנפח שלהן. מזעור הנפח נעשה באמצעות ציוד מכני כבד שדוחס את המתכות לצורה של קובייה. המטרה העיקרית היא לשמור על גודל זהה ונכון כדי להתיך את הפסולת המתכתית בתנורים ייעודיים ועדיין לשמור על תכונות המתכת.
  4. שלב ההיתוך – בשלב זה לוקחים את המתכות המעובדות לתנורים ייעודיים שמגיעים לחום שנע בין 1,600 מעלות ועד 1,800 מעלות צלזיוס. בדרך כלל מוסיפים רכיבים שונים למתכות כדי לשמור על התכונות שלהם בצורה מקסימלית. בשלב ההיתוך אנחנו הופכים את המתכות לחומר נוזלי ולאחר מכן, שופכים את החומר הנוזלי כדי ליצור מטילים. לאחר שלב זה נרצה להפוך את המטילים לחומר בעל צורה מעוגלת (ערגול), ולעצב את החומרים בגדלים ובצורות שונות. 

 

מיחזור מתכות מחירים – למה צריך את זה?

יש מספר סיבות שבגללן נרצה לעבור תהליך מיחזור מתכות:

  • איכות הסביבה – הסיבה הראשונה ואולי החשובה ביותר היא שמירה על איכות הסביבה. תהליך ייצור נחושת הוא תהליך שפוגע באיכות הסביבה בסדר גודל כזה או אחר. מעבר לכך, נחושת הוא חומר שלוקח לו אלפי שקלים להתכלות ולכן, גם זריקת פסולת מנחושת יכולה לפגוע בצורה משמעותית באיכות הסביבה. על ידי מיחזור מתכות אנחנו יכולים למזער את היקף הנזק הסביבתי, ולהשתמש בחומר הגלם פעם אחר פעם ללא פגיעה באיכותו.
  • הטמנה – אחת הסיבות לכך שאנחנו עוברים תהליך מיחזור, הוא בשביל לשמור על ממדים קטנים ככל הניתן של פסולת. לאחר מכן, נוכל להטמין את החומרים. אתרי הטמנה מוכשרים למניעת חלחול נוזלים למי תהום. תהליך ההטמנה יכול להיות מבוצע רק במקום מורשה, מקום בו הקרקע אטומה ולכן לא נוצר זיהום סביבתי. יש מספר שלבים להליך ההטמנה, חלקם זהים לתהליך המיחזור שציינו קודם לכן.

מיחזור מתכות מחירים – מחירון

המחירון אותו נציג לכם עכשיו הינו טווח המחירים בשוק למיחזור מתכות. המחירים לאו דווקא תמיד יכללו את מחיר ההובלה ופינוי פסולת. המחיר נקבע בהתאם להיקף העבודה, ובהתאם לחברה בה בחרתם. לפניכם המחירון:

 

סוג מתכת מחיר לק"ג
אלומיניום נקי 2-6 ש"ח לקילו
יציקת אלומיניום 2.5-5 ש"ח לקילו
עופרת 2.5-5 ש"ח לקילו
כסף 850-1,200 ש"ח לקילו
נחושת 17-35 ש"ח לקילו
נירוסטה 4-5 ש"ח לקילו

 

בחירת חברה למיחזור מתכות

בשביל לבחור את החברה המתאימה עליכם להסתכל על מספר דברים. הדבר הראשון הוא הניסיון של החברה, ככל שיש לחברה יותר ניסיון, ככה נוכל לסמוך על השירותים שלה. מעבר לכך, חשוב לקרוא חוות דעת והמלצות על החברה מכיוון שמדובר על תחום פרוץ. ולבסוף, נרצה גם להסתכל על המחיר אותו החברה מציעה לנו, היום ניתן לבצע בקלות השוואת מחירים בין החברות השונות כדי להגיע להחלטה משתלמת ונבונה. 

להצעת מחיר ופרטים נוספים
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

  הרשמה מאובטחת פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך שמירה על פרטיותך.

מרכז המחזור למתכות

החברה המובילה בישראל לפינוי, פירוק ומחזור ברזל ומתכות! קונים פסולת ברזל, פסולת אלומיניום, פסולת נחושת, גרוטאות ברזל ועוד במחיר הטוב ביותר- אצלנו פסולת הברזל שלכם שווה כסף!

אז מה היה לנו בכתבה:
דילוג לתוכן