מיחזור נחושת מחיר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו כבר היום!

מיחזור נחושת מחירעבור מיחזור נחושת מחיר שנקבע בהתאם לערך המתכת. ערך המתכת משתנה בהתאם לקריטריונים שונים, וניתן לראות את ערך המתכת בבורסת המתכות שנמצאת בלונדון. אם אתם מחזיקים בנחושת, חשוב שתדעו שמדובר על חומר גלם מזהם שאינו מתכלה. חברות רבות מציעות שירותי מיחזור, ואתם מרוויחים מזה. לפניכם כל המידע על התהליך. 

 

מיחזור נחושת מחיר – על התהליך

הנחושת היא מתכת בגוון אדמדם, ולעיתים גם צהוב. הנחושת היא חומר מוליך, ולכן השימוש הפופולרי הוא בחשמל ובמוצרי אלקטרוניקה. ניתן למצוא נחושת בכל בית, בכל מפעל וישנם מתקנים ייעודיים להשלכת פסולת המכילה נחושת. השימוש העיקרי בנחושת הוא לייצור תכשיטים, חפצים שונים והשימוש הפופולרי ביותר הוא בתחום החשמל. כמו כן, ניתן למצוא שימושים בנחושת באתרי הבניה השונים. נחושת נחשבת לחומר שמצד אחד קל, ומצד שני לא בהכרח יקר כמו ברזל. עם זאת, המחיר של נחושת יהיה ברוב המקרים גבוה יותר מאשר שאר המתכות הקיימות בשוק. תהליך מיחזור נחושת מתבצע לפי משקל (את המחירים נציין בהמשך). אם יש ברשותכם נחושת, אתם יכולים להרוויח על מכירת הנחושת סכומים יפים. 

תהליך מיחזור נחושת נחשב לתהליך הכרחי לשמירה על איכות  הסביבה. בתהליך זה אנחנו יכולים למנוע שימוש במשאבי טבע על ידי שימוש בנחושת ישנה ושחזורה למרקם הטבעי. נחושת הוא חומר גלם שלוקח לו הרבה זמן להתכלות, ולכן במקום לזרוק את הנחושת חברות רבות מעוניינות למחזר את חומר הגלם, ולמנוע פגיעה במי תהום, בקרקעות ומשאבי טבע. כיום רוב המתכות בהן אנחנו משתמשים אלו מתכות שעברו תהליך מיחזור, הן עובדות בצורה זהה למתכות חדשות ומחירן יהיה ברוב המקרים זול יותר. 

למי מוכרים נחושת?

עבור מיחזור נחושת מחיר שנקבע בהתאם לחברה אליה אתם פונים, ובהתאם לתנאי השוק. יש היום היצע רחב של חברות המציעות שירותי מיחזור למתכות השונות. חברות אלו יכולות להגיע עד אליכם כדי לקחת את הנחושת בתשלום לאחר מדידת המשקל. המחיר נקבע לפי ק"ג, אבל לפני שאתם בוחרים את החברה יש מספר דברים שאתם צריכים לבחון. הדבר הראשון הוא לבדוק את מוניטין החברה, אנחנו נרצה לוודא שמדובר על חברה שיש לה ניסיון מוכח ושהיא עובדת בהתאם לנהלים הנדרשים. לצערנו, תחום קניית נחושת הוא תחום פרוץ, ואתם רוצים למנוע יצירת קשר עם חברה שאינה עונה על הסטנדרטים הבסיסיים.

כמו כן, שימו לב מה ממחזרת החברה. האם החברה ממחזרת נחושת בלבד? אם כן, תוכלו למצוא אלטרנטיבות. ברוב המקרים תהליך המיחזור אינו חייב לכלול רק נחושת, ואם יש לכם סוגי מתכות שונים תוכלו למכור את כולם למחזור, ואפילו ברזל. חשוב לא להתבסס רק על מידע באינטרנט וליצור קשר עם החברה, מענה טלפוני ואפילו פגישה פרונטלית מול החברה יכול לעזור לכם להגיע להחלטה. ולבסוף, מה המחיר אותו משלמת החברה? ברוב המקרים טווח המחירים בין החברות המורשות יהיה זהה, המחיר משתנה בהתאם לאיכות הנחושת, משקל כולל ועלויות נלוות כמו הובלה. המלצה שלנו, ערכו השוואת מחירים בין החברות השונות לפי בחירה סופית. 

 

מיחזור נחושת מחיר – כמה תרוויחו מזה?

נחושת היא מתכת נפוצה, וגם יקרה ביחס למתכות אחרות. השימוש שלה נרחב ולכן, הביקוש לנחושת רק הולך וגובר. כמעט אף פעם לא ניתן להצהיר על מחיר מבעוד מועד, מכיוון שהנתונים משתנים בכל פעם בהתאם לתנאים של העסקה הנוכחית, בהתאם לבורסת המתכות ובהתאם לחברה בה אתם בוחרים. לכן, ריכזנו עבורכם טווח מחירים ממוצע של החברות הפופולריות למחזור נחושת. המחיר של חומר הגלם בלבד (נחושת) נע בין 17 ש"ח ועד 35 ש"ח לקילו. המחיר של כבל חשמל נחושת נע בין 4 ש"ח ועד 18 ש"ח בהתאם לאורכו ומשקלו. כפי שציינו, יש משפיעים נוספים על המחיר. לדוגמא, האם המחיר אותו תקבלו כולל עלויות הובלה? אחרת אתם יכולים למצוא את עצמכם מממנים הובלה, ואז ייתכן והעסקה לא תהיה משתלמת.

לא תמיד החברה תרצה לקנות מכם נחושת, חברות בדרך כלל מעדיפות מקרים בהם יש היקף רחב של חומר הגלם. ככל שההיקף רחב יותר, כך המחיר יהיה לטובתכם. אם מדובר על היקף קטן, מה שאתם יכולים לעשות הוא להמשיך לאגור נחושת, או להוביל באופן עצמאי את הנחושת לחברה המציעה שירותי מחזור. 

למה למחזר נחושת?

עבור מיחזור נחושת מחיר שבהחלט יכול להשתלם למי שעובד עם נחושת. אבל מלבד לסכום אותו תקבלו עבור מכירת נחושת חשוב לתת דגש גם על יתרון נוסף – שמירה על איכות הסביבה. בשנים האחרונות המודעות לאיכות הסביבה וחשיבותה גוברת. אנחנו יכולים לראות איך כדור הארץ מושפע מתנאי אקלים שונים, ומשאבי טבע שהולכים ואוזלים (ולכן גם המחירים לצרכן עולים). אחד הפתרונות הוא תהליך מחזור, תהליך אותו המדינה מעודדת וגם לכם יש תפקיד כאן. אז מלבד לכך שאתם מרוויחים כסף עבור מכירת נחושת, אתם גם תורמים לאיכות הסביבה בצורה משמעותית. 

להצעת מחיר ופרטים נוספים
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

  הרשמה מאובטחת פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך שמירה על פרטיותך.

מרכז המחזור למתכות

החברה המובילה בישראל לפינוי, פירוק ומחזור ברזל ומתכות! קונים פסולת ברזל, פסולת אלומיניום, פסולת נחושת, גרוטאות ברזל ועוד במחיר הטוב ביותר- אצלנו פסולת הברזל שלכם שווה כסף!

אז מה היה לנו בכתבה:
דילוג לתוכן