קונה נחושת מחיר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו כבר היום!

קונה נחושת מחיראם יש לכם נחושת, ובכלל מתכות שונות בבית או במפעל תדעו שיש לכם כסף ביד. מיחזור נחושת וסוגי מתכות אחרים הוא תהליך שתורם לשמירה על איכות הסביבה וכדור הארץ, אבל מעבר לכך בדיוק כמו שניתן למחזר בקבוקים ולקבל על כך תשלום, גם מיחזור נחושת מהווה לכם עוד כלי הכנסה. ריכזנו עבורכם את כל המידע על קונה נחושת מחיר, יתרונות ואיך מוצאים את חברת המיחזור המתאימה. 

 

מהי נחושת ולמה צריך אותה?

נחושת היא מתכת שנחשבת למבין חומרי הגלם השימושיים ביותר. הנחושת נוחה לשימוש מכיוון שהיא גמישה יחסית, רכה ומוליכה חום וחשמל. עקב כל היתרונות האלו, נחושת משמשת אותנו לצרכים שונים, החל משימוש בברזים, כלי בית ועד לשימוש במערכות חשמל ואלקטרוניקה. המחיר של נחושת מושפע ממספר רב של גורמים, בין היתר ביחס לבורסת המתכות בלונדון ועניין של ביקוש והיצע. אם אתם בעלי עסקים או אנשים פרטיים שמחזיקים בכמות מסוימת של נחושת, תוכלו למחזר אותה ולקבל על כך תשלום לפי ק"ג. 

למה למכור נחושת למיחזור?

יש את העובדה הברורה, במקום לזרוק נחושת אתם יכולים למכור אותה לחברות שמגיעות עד אליכם ומשלמות לכם בהתאם למשקל הנחושת הקיים. אבל מעבר למחיר, חשוב להסתכל על התמונה המלאה. תהליך מיחזור נחושת ומתכת בכלל הינו תהליך קריטי לשמירה על איכות הסביבה. תהליך ייצור נחושת הוא תהליך הכולל שימוש במשאבי טבע וזיהום סביבתי. לנחושת לוקח מעל 1,000 שנים להתכלות ולכן, כאשר אנחנו בוחרים לזרוק נחושת במקום למחזר, אנחנו יוצרים פגיעה במשמעות במי תהום, קרקעות והזיהום אינו רק סביבתי, אלא גם יכול להגיע עד אלינו – במים שאנחנו שותים וגרימת מחלות כתוצאה מכך. 

בשביל למכור נחושת כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להפריד את הפסולת בה אתם משתמשים. מדובר על תהליך די פשוט שלא דורש מכם מאמץ רב, ואתם מקבלים עליו תשלום. כאשר מדובר על חברות גדולות ומפעלים, סביר להניח שהתהליך אמנם יותר מסורבל, אבל מכיוון שמדובר על משקלים כבדים הסכום אותו תקבלו יהיה בהתאם.

 

קונה נחושת מחיר – כמה זה שווה לנו?

אחרי שהכרנו את היתרונות השונים במכירת נחושת למיחזור, עד כמה זה משתלם לנו? המחיר של הנחושת מושפע ממספר רב של גורמים וכדי לקבל הצעת מחיר עליכם יהיה לפנות לאחת החברות המתמחות במיחזור נחושת. יש מספר דברים שתרצו לבחון לפני שאתם יוצרים קשר עם חברה כזאת או אחרת. הדבר הראשון, תרצו לבחון האם מדובר על חברה מורשה שתחום ההתמחות שלה מוכר על ידי הרשויות. לצערנו, מדובר על שוק שהוא יחסית פרוץ ולכן, כל אחד יכול להציע את עצמו בתור קונה נחושת.

בדיקה זריזה באינטרנט יכולה לשפר את הסיכוי שלכם למצוא חברות מקצועיות. תוכלו לבדוק מהו המוניטין של החברה, היום ברשתות החברתיות ובגוגל ניתן לקרוא חוות דעת של משתמשים שונים. כמו כן, תוכלו להיכנס לאתר החברה ולבחון את פעילותה, את תקופת הזמן בה היא פועלת ואת האזור בו היא נותנת שירות. כמובן שיש גם השפעה למחיר אותו ישלמו לכם. טווח המחירים אמור להיות זהה בין החברות המקצועיות, במקרה בו אתם רואים טווח מחירים שונה לחלוטין צריכה להידלק אצלכם נורה אדומה. 

 

קונה נחושת מחיר – מחירון

שניה לפני שניגע במחיר, נסביר תחילה איך יוצרים קשר עם חברה מקצועית. אחרי שבחרתם את החברה, תתבקשו לשלוח תמונה או לציין את משקל הנחושת הקיים. יש חברות שעובדות תחת מינימום משקל, ולרוב בעבור 10 ק"ג לא תקבלו שירות מלא אלא תצטרכו להגיע בעצמכם כדי למחזר את הנחושת. לאחר שאתם שולחים את כל הפרטים לחברה בה בחרתם, היא תציע לכם את השירותים שלה. חברות מקצועיות יגיעו עד אליכם לצורך שקילת הנחושת והובלת הנחושת לאתר מיחזור. 

המחיר אותו נקבל עבור ק"ג נחושת נע בין 17 ש"ח ועד 35 ש"ח. אם מדובר על כבל חשמל נחושת המחיר נע בין 4 ש"ח ועד 18 ש"ח. טווח המחירים הרחב מושפע בין היתר משווי המתכת בהתאם לתקופה הנוכחית וכמו כן, בהתאם למשקל הכולל של הנחושת המיועד למכירה. 

קונה נחושת מחיר – מינימום משקל

אי אפשר לאמוד את מינימום המשקל של כל החברות. המחיר נקבע בהתאם לחברה עצמה ולבעל המקצוע שמעוניין לרכוש נחושת. לכל חברה יש את המינימום משקל שעבורה היא מוכנה להגיע ולבצע הובלה. במקרים בהם אתם לא עונים על המינימום משקל תוכלו אתם להגיע למפעל החברה. חשוב להדגיש שכאשר החברה אינה מציעה שירותי הובלה, עליכם יהיה לבדוק עד כמה העסקה משתלמת. היתרון מצד הלקוח הוא ההיצע הרחב של החברות שמוכנות לתת שירותי מיחזור באופן מלא – כולל הובלה. לכן, ערכו סקר ועשו השוואת מחירים בין החברות השונות ובחרו את העסקה המשתלמת ביותר. 

להצעת מחיר ופרטים נוספים
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

  הרשמה מאובטחת פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך שמירה על פרטיותך.

מרכז המחזור למתכות

החברה המובילה בישראל לפינוי, פירוק ומחזור ברזל ומתכות! קונים פסולת ברזל, פסולת אלומיניום, פסולת נחושת, גרוטאות ברזל ועוד במחיר הטוב ביותר- אצלנו פסולת הברזל שלכם שווה כסף!

אז מה היה לנו בכתבה:
דילוג לתוכן