תאורה סולארית לגינה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו כבר היום!

תאורה סולארית לגינהגינה מטופחת ויפה הינה מראה שובה לב. במרבית הגינות מותקנת מערכת תאורה המאפשרת ליהנות מפינת החמד הפרטית גם בשעות החשיכה.  בימים שמזג האוויר מאפשר זאת נעים לשבת בגינה בשעות הערב ולהתענג על האווירה הקסומה.

עד לפני זמן לא רב הדרך הנפוצה ביותר להאיר את החצר והגינה הייתה באמצעות תאורת חשמל רגילה. תאורה מסוג זה לא רק שעולה כסף רב הן להתקנה והן בצריכת החשמל הגבוהה, היא גם אינה ידידותית לסביבה.

התפתחות המודעות לאיכות הסביבה ולפתרונות אקולוגיים במגוון רחב של תחומי החיים תופסת תאוצה גם בתחום התאורה, לרבות בגינות. בשנים האחרונות מערכת תאורה סולארית מהווה פתרון יעיל וכלכלי להארת הגינה בשעות החשיכה ואינה פוגעת באיזון האקולוגי.

חיסכון ושמירה על איכות הסביבה

תאורת גינה סולארית הינה אקולוגית לחלוטין. היא מבוססת על קליטת אנרגיה מאור השמש והפיכתה לחשמל. הדבר נעשה באמצעות קולטים מיוחדים המותקנים בגינה הסופגים את האנרגיה הנובעת מקרני השמש.

אנרגיה טבעית זו נטענת ונשמרת בתוך מצברים המיועדים לכך ובעת הצורך מופק ממנה אור באמצעות נורות לד חסכניות, המחזיקות מעמד לאורך זמן רב ואינן מכילות חומרים מזיקים לסביבה. שימוש במערכת תאורה סולארית מפחית רבות את הזיהום הסביבתי הנגרם מצריכת החשמל ותהליכי ההפקה שלו.

התקנת תאורה סולארית בגינה אינה כרוכה בשימוש בכבלים רבים, מתגים ושקעים שונים ועוד אלמנטים המאפיינים תאורת חשמל רגילה. יתרון נוסף נובע מהעובדה שהאנרגיה החשמלית מופקת מהשמש, כך שאפשר לקבל אור בחינם וללא הגבלה.

ההוצאה הגדולה ביותר היא בעת הקנייה. העלויות הכרוכות בהתקנת מערכת סולארית בגינה גדולות יותר מאלו של תאורת חשמל רגילה. אולם, בחישוב לטווח הרחוק הדבר משתלם כלכלית מכל הבחינות.

עיצוב ויעילות

ראוי לציין כי השימוש בפאנל הסולארי (קולט השמש) אינו פוגע בעיצוב הגינה. על מנת להפיק מספיק אנרגיה לתאורה באמצעות שורה של מנורות לד, די בקולט קטן שניתן להציבו  בפינה מוצנעת שלא תפגע במראה הכללי של המקום. גם גופי התאורה ושאר מכלולי המערכת הסולארית לתאורת גינה משווקים במגוון גדול של צורות וסגנונות על פי הטעם האישי של הלקוח.

במסגרת סגנונות העיצוב המגוונים הקיימים בשוק ניתן למצוא עמודי תאורה קלאסיים או מנורות המוצבות על שולחן או כן מתאים. כמו כן, אפשר להתקין מנורות מתחת לקרקע שיספקו תאורה קרקעית אינטימית. יש מנורות המיועדות לתליה על העצים או כאלה הבאות במגוון צורות או דמויות.

התאורה המופקת מהנורות המשמשות את המערכת הינה באיכות מעולה. אמנם עוצמתה עדיין אינה מספקת אור חזק כפי שמספקות נורות חשמל רגילות. אך יש לציין כי לאור התפתחות המואצת של הטכנולוגיה הכוללת שימת דגש על ההיבט האקולוגי, מיוצרות כיום נורות לד איכותיות המייצרות תאורה חזקה שבמקרים רבים אינה נופלת מזו של נורות החשמל.

לנורות הללו יתרון נוסף הטמון בכך שהן בעלות אורך חיים מופלג. מרביתן בעלות יכולת לעבוד למעלה ממאה אלף שעות! במילים אחרות, אין צורך להחליפן במשך שנים רבות.

דבר נוסף הראוי לציון הוא כי מערכת התאורה הסולארית המיועדת לגינה מותאמת לתפקוד בכל תנאי מזג האוויר. כל הרכיבים אטומים לחדירת מים כך שניתן גם להשקות את הגינה ללא חשש התחשמלות או גרימת קצר.

מערכת סולארית לתאורת הגינה אינה דורשת תפעול כלל. אפילו הדלקתה וכיבוייה נעשים מאליהם. הפאנלים קולטים את אנרגית השמש וטוענים את המצברים במשך כל היום וברדת החשיכה אנרגיה זו עוברת לנורות והן מתחילות להאיר לבד, ללא צורך בהדלקה או בכיבוי האור.

להצעת מחיר ופרטים נוספים
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

  הרשמה מאובטחת פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך שמירה על פרטיותך.

מרכז המחזור למתכות

החברה המובילה בישראל לפינוי, פירוק ומחזור ברזל ומתכות! קונים פסולת ברזל, פסולת אלומיניום, פסולת נחושת, גרוטאות ברזל ועוד במחיר הטוב ביותר- אצלנו פסולת הברזל שלכם שווה כסף!

אז מה היה לנו בכתבה:
דילוג לתוכן