6 מקרים שבהם נזמין מנעולן מוסמך

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו כבר היום!

למי זה לא קרה כאשר הדלת נטרקה עם המפתח בפנים? אין סיטואציה יותר מבאסת מזו. הדבר הראשון שעולה לנו לראש זה להזמין מנעולן. אך לא רק בשביל דלת טרוקה אנחנו נזמין מנעולן. בכתבה הבאה תוכלו לקרוא על המקרים הנפוצים בהזמנת שירות מנעולן:

הדלת נטרקה ונשארתם בחוץ

זה יכול לקרות לכל אחד: אתם יוצאים החוצה לרגע והדלת ננעלת מאחוריכם. במצבים מתסכלים אלו, מומחיותו של מנעולן להחזיר אותך במהירות ובבטחה לביתך ובזמן המהיר ביותר.

המפתחות לדירה אבדו

אובדן המפתח לדירה יכול להיות מתסכל מאוד, במיוחד אם אין לכם מפתח חלופי. מנעולן מוסמך יכול לעזור בפריצת הדלת ובמקרה של אובדן המפתח ללא מפתח חלופי, ניתן גם באותה הזדמנות להחליף צילינדר ולקבל מפתחות חדשים.

לאחר פריצה של דירה

חווית פריצה לבית היא טראומטית, וייתכן שהביטחון שלכם נפגע. מנעולן יכול להגיע ולהעריך את הנזק לדלת. במקרים נפוצים הוא גם מחליף את כל המנעולים לבית למנעולים ברמה גבוהה. 

המפתחות ננעלו בתוך הרכב ואתם נשארתם בחוץ

סיטואציה נוספת זה כאשר השארתם בטעות את המפתח בתוך הרכב והרכב ננעל כשהמפתחות בפנים. במצב כזה יש להזמין מנעולן שיגיע במהרה ובעזרת כלים מיוחדים יפרוץ לכם את הרכב. והכי חשוב ללא נזק!

הכספת שלכם ננעלה ולא נפתחת

כספות נועדו להגן על החפצים היקרים ביותר שלכם, אך הם עלולים גם להתקלקל עם הזמן. מנעולן מקצועי יכול לבצע פריצה לכספת ואפילו לתקן את מנגנון הנעילה ולהחזיר את הכספת תקינה כמו בעבר.

שיפור אבטחה לדלת החצר (ויטרינה)

מי שגר בבית פרטי יודע שאחת מהדרכים של הפורצים היא להגיע דרך הויטרינה בחצר. לכן היום יותר ויותר אנשים מזמינים שירותי מנעולן על מנת לאבטח את דלת הויטרינה בצורה הטובה ביותר ולהוספת הביטחון האישי.

לסיכום

ישנם מצבים שונים בהם אתם עלולים למצוא את עצמכם זקוקים לשירותי מנעולן. בין אם מדובר במצב של נעילה מחוץ לדלת, מפתח שבור או בצורך של אבטחה משופרת לבית או לעסק, מנעולן מקצועי יכול לספק את המומחיות והסיוע הנדרשים כדי לטפל בבעיות אלו ביעילות. 

יתר על כן, אם אתם נתקלים במפתח שבור או תקוע, ניסיון לתקן אותו בעצמכם עלול להחמיר את המצב. מנעולן יכול לחלץ במהירות את המפתח השבור, לבצע החלפה ולוודא שהמנעול מתפקד כראוי. זה חוסך לכם זמן, כסף וכמובן תסכול. 

עבור עסקים ובעלי בתים המעוניינים לשפר את אבטחת הבית או העסק, התייעצות עם מנעולן מקצועי היא חיונית. הם יכולים לתת סקירה של אבטחת המבנה, להמליץ ולהתקין מנעולים באיכות גבוהה ולספק עצות חשובות לגבי מערכות אבטחה נוספות כגון מצלמות במעגל סגור או מערכות בקרת גישה. 

אחת מהחברות המובילות בתחום היא פרולוקס – שירותי מנעולן. צוות מקצועי וזמין 24/7 כדי לסייע לכם בכל תקלה. 

להצעת מחיר ופרטים נוספים
השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

  הרשמה מאובטחת פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך שמירה על פרטיותך.

מרכז המחזור למתכות

החברה המובילה בישראל לפינוי, פירוק ומחזור ברזל ומתכות! קונים פסולת ברזל, פסולת אלומיניום, פסולת נחושת, גרוטאות ברזל ועוד במחיר הטוב ביותר- אצלנו פסולת הברזל שלכם שווה כסף!

אז מה היה לנו בכתבה:
דילוג לתוכן